درباره ما

برای زندگی طولانی‌تر، سالم‌تر، شادتر

داروهای گیاهی

واردات و تولید داروهای گیاهی

بنر-درباره-ما-سلامت-گستر-نانو-دارو

مکمل‌های رژیمی غذایی

واردات و تولید مکمل‌های رژیمی غذایی

بنر-درباره-ما-سلامت-گستر-نانو-دارو

تجهیزات پزشکی

واردات، تولید و توزیع تجهیزات پزشکی

درباره شرکت سلامت گستر نانو دارو

شرکت سلامت گستر نانودارو (سهامی خاص) در سال ۱۴۰۰ توسط گروهی از متخصصان با هدف تولید در زمینه‌های تجهیزات پزشکی، داروهای گیاهی و مکمل‌های رژیمی غذایی تاسیس شده است.
شرکت سلامت گستر نانودارو با تکیه بر کادر فنی با تجربه و مجرب در تلاش است تکنولوژی‌های نوین تولید و ساخت تجهیزات پزشکی، داروهای گیاهی و مکمل‌های رژیمی غذایی را به کشور عزیزمان وارد کرده و کشور عزیزمان را از واردات این محصولات بی‌نیاز کند.

شرکت سلامت‌گستر نانودارو، فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی را با دریافت نمایندگی انحصاری فروش و توزیع از تولید‌کنندگان و وارد کنندگان مطرح کشور، مانند پوریا فارمد فام، جهان گسترش تجارت، رساطب پارس، زیست ویدا آزما، آرمان طب نوین البرز، پرشین آرسا، آویژه طب پارسین و … آغاز کرده و قدم در راه تامین و تولید تجهیزات پزشکی نهاده است.

همچنین شرکت سلامت‌ گستر نانودارو در اردیبهشت سال ۱۴۰۱ مجوز فعالیت در زمینه‌ی دارویی (واردات دارو/تولید قراردادی دارو) را از سازمان غذا و دارو اخذ نموده است و در تلاش است با استفاده از دانش روز، در زمینه تولید داروهای گیاهی و مکمل‌های رژیمی غذایی فعالیت‌های ارزنده‌ای را آغاز نماید.

تجهیزات-پزشکی-درباره-ما-سلامت-گستر-نانو-دارو

مأموریت ما

حضور کارا و موثر در عرصه تولید، واردات و توزیع تجهیزات پزشکی، داروهای گیاهی و مکمل‌های رژیمی غذایی و ارتقای دانش فنی در جهت استقلال کشور از واردات این کالا‌ها و در نتیجه کمک به بهبود وضعیت سلامتی جامعه

چشم انداز و دورنمای ما

حضور به عنوان معتبرترین تولید کننده‌ی تجهیزات پزشکی، داروهای گیاهی و مکمل‌های رژیمی غذایی در کشور عزیزمان و همچنین شناخته شدن در بین پنج برند پیشروی منطقه‌

بنر-درباره-ما-سلامت-گستر-نانو-دارو

خط مشی کیفیت ما

شرکت سلامت گستر نانو دارو به عنوان شرکتی نوپا در عرصه واردات، تولید و توزیع کالاهای سلامت محور شامل مواد اولیه، داروهای طبیعی، مکمل‌های تغذیه‌ای و تجهیزات پزشکی در جهت انجام ماموریت خود که همانا تلاش در راستای بهبود وضعیت سلامت جامعه می‌باشد، محورهای نگاه هوشمندانه در نظام سلامت، رابطه‌ی توام با اعتماد با مشتریان و تعهد به بهبود مستمر در کیفیت ارائه خدمات را محورهای اصلی خط مشی خود قرار داده است.مدیریت شرکت سلامت گستر نانو دارو ضمن اعلام تعهد به این خط مشی کیفیت، مشارکت کلیه کارکنان را جهت تحقق آن فرا‌ می‌خواند.

فرآیندهای خود را با به‌کارگیری استانداردهای روز صنعت داروسازی و مطابق با استاندارد PIC/S و استاندارد های  ISO و تعالی سازمانی جاری نماید.

 خط مشی کیفیت ما

کمک به حفظ و بهبود شرایط سلامتی مصرف‌کنندگان کالا و خدمات سلامت محور.

توانمدسازی منابع انسانی و ارتقای مهارت‌ها و توانایی‌ها، صلاحیت و آگاهی کارکنان.

 عمق دادن به نفوذ در بازار کالاهای سلامت محور از طریق انتخاب محصول، افزایش تولید، بهبود مستمر کیفیت، و تنوع سبد کالا و در نهایت افزایش رضایت مصرف‌کنندگان و مشتری‌ها.

 

کمک به خلق ارزش افزوده برای تمامی ذینفعان(مشتریان، سهامداران، کارکنان و …)و تاکید بر بهبود روابط سازنده و مبنی بر اعتماد با آنها.

 ارتباط با تامین‌کنندگان معتبر و دارای تاییدیه‌های کیفی از مراجع نظارتی دارای  صلاحیت.

نهادینه کردن فرهنک بهرره‌وری سازمانی.

با ما در تماس باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.