درباره ما

برای زندگی طولانی‌تر، سالم‌تر، شادتر

درباره شرکت سلامت گستر نانو دارو

شرکت سلامت گستر نانودارو (سهامی خاص) در سال ۱۴۰۰ توسط گروهی از متخصصان با هدف واردات، تولید و توزیع در زمینه‌های تجهیزات پزشکی تاسیس شده است.

شرکت سلامت گستر نانودارو با تکیه بر دانش کادر فنی با تجربه و مجرب در تلاش است تکنولوژی‌های نوین تولید و ساخت تجهیزات پزشکی را به کشور عزیزمان وارد کرده و کشور عزیزمان را از واردات این محصولات بی‌نیاز کند.

شرکت سلامت‌گستر نانودارو، فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی را با دریافت نمایندگی انحصاری فروش و توزیع از تولید‌کنندگان و وارد کنندگان مطرح کشور، مانند پویا فارمد فام، جهان گسترش تجارت، رساطب پارس، زیست ویدا آزما، آرمان طب نوین البرز، پرشین آرسا، آویژه طب پارسین، سرمد درمان و … آغاز کرده و قدم در راه تامین و تولید تجهیزات پزشکی نهاده است.

همچنین شرکت سلامت‌ گستر نانودارو از ابتدای سال ۱۴۰۲ با هدف همگام شدن با دانش روز دنیا اقدام به واردات تجهیزات پزشکی از تولید کنندگان معتبر جهانی نموده تا با توسعه‌ی دانش داخلی در حوزه کالاهای سلامت‌محور، در راستای تولید داخلی این تجهیزات نیز گام بردارد.

تجهیزات-پزشکی-درباره-ما-سلامت-گستر-نانو-دارو

مأموریت ما

ایجاد ارزش پایدار برای ذینفعان کلیدی و سهیم شدن در حفظ و ارتقا وضعیت سلامت جامعه از طریق عرضه تجهیزات و محصولات سلامت محور باکیفیت و منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی

چشم انداز و دورنمای ما

حضور به عنوان یکی از ده شرکت سرآمد در عرضه محصولات سلامت محوربا محوریت تجهیزات پزشکی

بنر-درباره-ما-سلامت-گستر-نانو-دارو

خط مشی کیفیت ما

شرکت سلامت گستر نانودارو شرکتی معتبر در عرصه واردات، تولید و توزیع کالاهای سلامت محور در کشور بوده كه ارائه محصولات متناسب با خواست مشتريان بر طبق آیین نامه های سازمان تجهیزات پزشکی ایران را سرلوحه كار خود قرار داده است و در راستاي بهبود وضعیت سلامت جامعه و برآورده سازی نياز ذینفعان، رابطه توام با اعتماد با مشتریان و تامین کنندگان و تعهد به بهبود مستمر در کیفیت و ارایه خدمات را محور اصلی خط مشی خود قرارداده است.

 خط مشی کیفیت ما

کمک به خلق ارزش افزوده برای تمامی ذینفعان(مشتریان، سهامداران، کارکنان و …)و تاکید بر بهبود روابط سازنده و مبنی بر اعتماد با آنها.

توانمندسازی منابع انسانی و ارتقای مهارت‌ها و توانایی‌ها، صلاحیت و آگاهی کارکنان.

نهادینه کردن فرهنک بهرره‌وری سازمانی.

کمک به حفظ و بهبود شرایط سلامتی مصرف‌کنندگان کالا و خدمات سلامت محور.

 ارتباط با تامین‌کنندگان معتبر و دارای تاییدیه‌های کیفی از مراجع نظارتی دارای  صلاحیت.

 نفوذ در بازار کالاهای سلامت محور از طریق انتخاب محصول، افزایش تولید، بهبود مستمر کیفیت، و تنوع سبد کالا و در نهایت افزایش رضایت مصرف‌کنندگان و مشتری‌ها.

با ما در تماس باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.