نظرات همکاران و مشتریان

نگاهی به محصولات
تماس با ما

تماس بگیرید: 22001222-021

ما پاسخگوی شما هستیم و آماده‌ایم تا به هر سوال یا نیازی که دارید، پاسخ دهیم.

مزیت های رقابتی

استفاده از دانش مجرب در زمینه سلامت

90

توجه به نیازهای بازار و ارائه راهکارهای سازگار

95

اعتماد، کیفیت و خدمات بی‌نظیر در زمینه تجهیزات پزشکی

87

همکاری با برجسته‌ترین تولید‌کنندگان و واردکنندگان

80
درباره ما

سلامت گستر نانو دارو

پیشروی در توسعه دانش داخلی در حوزه سلامت

شرکت سلامت‌ گستر نانو دارو، فعالیت در زمینه تجهیزات پزشکی را با دریافت نمایندگی انحصاری فروش و توزیع از تولید‌کنندگان و وارد کنندگان مطرح کشور، مانند پویا فارمد فام، جهان گسترش تجارت، رساطب پارس، زیست ویدا آزما، آرمان طب نوین البرز، پرشین آرسا، آویژه طب پارسین، سرمد درمان و … آغاز کرده و قدم در راه تامین و تولید تجهیزات پزشکی نهاده است. همچنین شرکت سلامت‌ گستر نانو دارو از ابتدای سال ۱۴۰۲ با هدف همگام شدن با دانش روز دنیا اقدام به واردات تجهیزات پزشکی از تولید کنندگان معتبر جهانی نموده تا با توسعه‌ی دانش داخلی در حوزه کالاهای سلامت‌محور، در راستای تولید داخلی این تجهیزات نیز گام بردارد.

tabonefalan

درباره ما

شرکت سلامت گستر نانو دارو، وارد کننده، تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات، ابزار و اقلام مصرفی پزشکی است که در سال 1400 به صورت رسمی تاسیس شد. این شرکت با بهره گیری از مشاورین ارشد سیستم های مهندسی و تحقیق و توسعه، اطلاع از تکنولوژی و دانش فنی در عرصه های مختلف و بهره گیری از سرمایه های انسانی با تجربه و بازاریابی علمی همواره در تلاش است تا همگام با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کند و با انتقال دانش فنی به کشور، سبب ارتقاء کیفیت درمان و سلامت جامعه گردد.

ما در راستای ارتباط با مشتری و تحقق شعار مشتری مداری، با طراحی روش ها و فرآیندهای کاری صحیح، بستر مناسبی را برای انتقال صدای مشتری به سطوح مختلف سازمان پدید آورده  و خود را ملزم به پاسخگویی می دانیم.

_

آخرین محصولات

_
_

آخرین اخبار و مقالات

_

تجهیزات پزشکی سلامت گستر نانو دارو

ارائه برترین و باکیفیت ترین تجهیزات پزشکی از شرکت های معتبر دنیا

مصرفی عمومی

اطلاعات بیشتر

لاپاراسکوپی

اطلاعات بیشتر

با ما در ارتباط باشید.

ارائه برترین و باکیفیت ترین تجهیزات پزشکی از شرکت های معتبر دنیا

برندهای ما

مشتریان ما