سوزن بافت نرم بیوپسی اتومات

تجهیزات-پزشکی-4

تأمین کننده: پرشین ارسا

معرفی محصول:

سوزن بیوپسی اتوماتیک، به صورت یکبار مصرف و موجود در سایزهای گیج ۱۰*۱۴ – ۱۶*۱۴ – ۲۰*۱۸ – ۲۵*۱۸ یک ابزار برای نفوذ سریع و دقیق جهت نمونه برداری از بافت های نرم داخل بدن مانند کلیه، کبد، پستان، پروستات و تیروئید تا اندازه نمونه برداشته شده ۲۲ میلیمتر استفاده می شود.
در سوزن بیوپسی هر چه قطر سوزن افزایش می یابد حساسیت و ریسک بافت مورد نظر کاهش می یابد. در واقع برای نمونه برداری از انواع بافت های حساس مانند ریه، هرگز از سوزن های با قطر بالا استفاده نمی شود و هرچه بافت حساستر احتمال استفاده از کواکسیال بیشتر خواهد بود. این دستگاه به شما امکان کنترل دقیق و قابلیت نمونه گیری با کیفیتی را که در هنگام کار با ضایعات کلسیفیه یا الیافی نیاز دارید را می دهد. مزیت این دستگاه این است که به راحتی می توانید با یک دست با آن کار کنید.
این دستگاه یکبار مصرف با سوزن ساخته شده از آلیاژ فلز منعکس کننده اکو برای کل طول آن تحت هدایت سونوگرافی کاملا قابل مشاهده است و این روش از هرگونه خطر باروری سلول های بدخیم عاری است. یک دستگاه اتوماتیک پیشرفته جهت نفوذی دقیق و آسان به ضایعه‌های متفاوت است.این یک دستگاه همه کاره و ساده برای استفاده و قابل اعتماد با ارگونومی منحصر به فرد برای کوک کردن و شلیک است. دستگاه بیوپسی اتوماتیک یکبار مصرف و برای نمونه های اصلی بافت نرم و اندام ها استفاده می شود. سوزن بیوپسی اتوماتیک در سایزهای G14 – G16 – G18 موجود می باشد.