کلیپس تیتانیومی

کلیپس-تیتانیومی
تأمین کننده: پرشین ارسا

معرفی محصول:

کلیپس جراحی فلزی و پلیمری برای جراحی های لاپاراسکوپی
یکی از دلایلی که کلیپس جراحی فلزی و کلیپ اپلایر برای جراحی هایی با روش لاپاراسکوپی خیلی مناسب هستند چرخش 360 درجه این تجهیزات است. همانطور که بالاتر ذکر شد، به علت اینکه کلیپس ها مدتی طولانی در بدن باقی می مانند و در آخر باید جذب بدن شوند، دو نوع کلیپس جراحی فلزی یا تیتانیومی و کلیپس جراحی پلیمری از انواع پر استفاده کلیپس جراحی می باشند و سازگاری بیشتری با بافت بدن دارند. سایز کلیپس های جراحی فلزی و تیتانیومی از 5 تا 10 میلیمتر هست و با توجه به نظر پزشک از آن ها استفاده می شود.
ویژگی های محصول کلیپس جراحی فلزی ( تیتانیومی ):

  • در کلیپس های جراحی تیتانیومی یا فلزی شیار هایی وجود دارد. علت درج این شیار ها عدم لغزش کلیپس ها روی عروق و محکم شدن کلیپس می باشد. این موضوع باعث می شود کلیپس ها به هیچ عنوان باز نشوند.
  • کلیپس های فلزی قابلیت جذب شدن توسط بافت های بدن را دارند. به این ترتیب پس از انسداد عروق بطور کامل جذب بدن می شوند و نیاز به برداشتن آن ها نیست.
  • همانند اکثر تجهیزات پزشکی کلیپس جراحی فلزی نیز بطور کاملا استریل تولید می شوند و میکروبی با خود به داخل بدن وارد نمی کنند.
  • تیتانیوم بکار رفته در کلیپس جراحی فلزی از آلیاژ های ضد زنگ درست شده است. در نتیجه ضد حساسیت هستند و هیچ واکنشی با بافت های بدن نمی دهند.